O Firmie

Mazowieckie Centrum Renowacji Felg to firma profesjonalnie zajmująca się regeneracja felg aluminiowych i stalowych oraz malowaniem proszkowym, mająca swoją siedzibę 18 kilometrów od centrum Warszawy.

Śmiało można powiedzieć, że historia firmy jest wielopokoleniowa. Pasję do tego rzemiosła zaszczepił w nas ojciec, który w miejscu obecnej siedziby firmy przez długie lata prowadził warsztat samochodowy i lakiernię. Idąc naprzeciw rozwijającej się technologii oraz w wyniku poważnych braków na rynku w dziedzinie profesjonalnego malowania proszkowego stworzyliśmy lakiernię proszkową oraz kompleksowy punkt naprawy felg.

Obecnie jesteśmy dynamicznie rozwijającym się zespołem młodych, ambitnych ludzi, a nowe technologie zawsze stanowiły dla nas wyzwanie. Dzięki temu renowacja felg w naszej firmie cieszy się szacunkiem i uznaniem naszych klientów.

W Warszawie i okolicy jesteśmy jedną z bardzo nielicznych firmą świadczącą tak kompleksowe usługi w dziedzinie naprawy felg oraz malowania proszkowego. Zajmujemy się zarówno małymi zleceniami jak i dużymi zamówieniami (korzystne zniżki!).

Gwarantujemy sumienne oraz terminowe podejście do świadczonych usług.

Aby uzyskać szczegółowe informacje prosimy o skontaktowanie sie z nami. Wszelkie informacje uzyskasz w dziale Kontakt.

Renowacja felg aluminiowych i stalowych Warszawa

Naprawa felg w naszym warsztacie

LAT
DOŚWIADCZENIA

ODNOWIONYCH
FELG

ZADOWOLONYCH
KLIENTÓW

Dlaczego my?

Ponieważ posiadamy duże doświadczenie w odnowie felg, jesteśmy już na rynku ponad dekadę.

Przekonaj się dlaczego warto nam zaufać i skorzystaj z naszej oferty.

Mając wgląd w cały proces, renowacja felg wykonywana jest z dbałoscią o każdy szczegół.

Nie oddajemy elementów podwykonawcom. Wszystko robimy we własnym zakresie.

Po regeneracji, felga jest w pełni wartościowym produktem.

W trosce o bezpieczeństwo klienta nie podejmujemy się naprawy felg, które w naszej ocenie nie nadawałaby się do dalszej eksploatacji.

Follow by Email
YouTube
Instagram