Lakierowanie proszkowe felg

Lakierowanie proszkowe felg polega na nakładaniu naelektryzowanych cząstek farby proszkowej na powierzchnie felgi. Stosujemy najnowocześniejsze technologie i materiały, które zapewniają wysoką jakość usług oraz trwałość efektów. Dysponujemy szeroką paletą kolorów RAL, RAL classic i RAL E3 effect.

Mazowieckie Centrum Renowacji Felg, dzięki użyciu zaawansowanych technologii przywróci stare, zardzewiałe felgi do idealnego stanu zachowując pełną wytrzymałość powłoki lakierniczej, na która dajemy gwarancję.

LAKIEROWANIE FELG jako usługę świadczymy w lokalizacji WARSZAWA BABICE KOCZARGI.

Lakierowanie proszkowe felg

Nawet najlepsze i najładniejsze felgi, wraz z upływem czasu pokrywa rdza i ślady po uderzeniach kamieniami. Po przejściu poprzednich etapów (prostowanie, ewentualne spawanie, piaskowanie) felga gotowa jest do malowania, po którym znowu będzie ozdobą naszego samochodu.

Malowanie proszkowe polega na nałożeniu cząsteczek farby proszkowej, posiadających przeciwny ładunek elektryczny niż malowana obręcz. Ten sposób lakierowania charakteryzuje się wysoką trwałością i odpornością na ścieranie. Tradycyjne malowanie na mokro nie zapewnia takiej wytrzymałości powłoki lakierniczej. Nasze doświadczenie oraz użycie profesjonalnych urządzeń pozwala nam na przywrócenie feldze fabrycznego blasku.

Po nałożeniu warstwy farby proszkowej felga trafia do pieca, gdzie w precyzyjnie kontrolowanej temperaturze nałożony lakier nabiera trwałości i oczekiwanego wyglądu.

Nasza lakiernia posiada piec do wypalania farby proszkowej o wymiarach 3 metry długości, 2.30 wysokości, 1.2 szerokości.

Nie ograniczamy się tylko do dużych zleceń, malujemy również bramy, ogrodzenia, elementy stolarki budowlanej (balustrady, drzwi, futryny), elementy ocynkowane, ramy rowerowe, ramy motocyklowe – malujemy wszystko, co da się pomalować tą techniką.

Dla stałych klientów atrakcyjne zniżki!

Follow by Email
YouTube
Instagram